A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobry chlopak byl i malo pil.
Oko za oko. Bogu winna kobieta , a gdyby to byla twoja matka, zona badz corka ? Inaczej bys pisal. Nie miala z nim szans. Ukarac bez owijania w bawelne. Tak zeby reszta sie bala isc w jego slady.
oko drugie jej urośnie tamto mleczak jeszcze był
z wolnej stopy może odpowiadać ktoś kto dopuścił się niewielkiego przestępstwa a tu mamy do czynienia z narażeniem zdrowia i życia drugiego człowieka powinien siedzieć w celi bo więcej mogą go nie zobaczyć albo zrobi krzywdę kolejnej kobiecie
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.
jeżeli prawo daje mu możliwość złożenia zażalenia to mógł z tego prawa skorzystać, inna kwestia jak to zażalenie zostanie rozpatrzone przez sąd
W państwie prawa zostanie wypuszczony i dalej będzie was prał pałą.
gąsior do robakowej mówił ciocia
Czy wy bando nierozumnych baranów zrozumiało wogóle ten artykuł?!Ze wszystkich komentujących tylko JA i MAX. 6 osób potrafi w czsie rzeczywistym połączyć sie ze swoim mózgiem. Np. taka"Boloztaczka"rozumiem, że chciałaś się podpisać"PROSTACZKA". A ta mała literkówa wynikła z OWEJ niemożności połączenia się z tym wyłącząnym czymś mózgiem zwanym. Kolejny artysta"Małykazio"miał wpisać"WielkiBEZMÓZG". Itp. , itd. I zanim bando NEANDERTALCZYKÓW z ILOCZYNEM a nie z ILORAZEM inteligencji potwierdzicie to co napisałem komentarzami w moją stronę skierowanymi pozwólcie, że przetłumaczę wam na POLSKI JĘZ. artykuł!Nie wiem, czy to wogóle ma sens, ale może przeczytacie 5,10 albo nawet i 15 razy cały artykuł jeszcze raz i potem przeczytajcie swoje komentarze. Może to odnowi zasniedziałe i od lat mało co używane połączenie z mam nadzieję uśpionym tylko a nie z UMARŁYM mózgiem waszym. Zaczne od cytatu na samym początku artykułu. Wasz IDOL którego tak popieracie"Gąsior". .nie chce na proces czekać w areszcie. Na taką decyzję elbląskiego sądu złożył zażalenie, które teraz rozpatruje Sąd Apelacyjny w Gdańsku". "jak nadal nie zrozumialiście to jeszcze bardziej skrócę
"NA TAKĄ DECYZJĘ ELBLĄSKIEGO SĄDU GĄSIOREK ZŁOŻYŁ ZAŻALENIE". Z waszych komentarzy wynika wręcz, że JAKIM PRAWEM WOGÓLE SĄD W ELBĄGU MIAŁ CZELNOŚĆ GO ZA TO, ŻE KOBIETĘ PRAWIE ZABIŁ(!)w areszcie umieścić!mam nadzieję tylko, że ta kobieta tego nie czyta!Pięknie okazaliście wręcz swoje poparcie dla GĄSIORA!
A swoją inteligencją już powaliliście na kolana dosłwnie. .. .udowodniliście, że macie jednak iloczyn zamiast ilorazu ineligencji. ..