UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy wy bando nierozumnych baranów zrozumiało wogóle ten artykuł?!Ze wszystkich komentujących tylko JA i MAX. 6 osób potrafi w czsie rzeczywistym połączyć sie ze swoim mózgiem. Np. taka"Boloztaczka"rozumiem, że chciałaś się podpisać"PROSTACZKA". A ta mała literkówa wynikła z OWEJ niemożności połączenia się z tym wyłącząnym czymś mózgiem zwanym. Kolejny artysta"Małykazio"miał wpisać"WielkiBEZMÓZG". Itp. , itd. I zanim bando NEANDERTALCZYKÓW z ILOCZYNEM a nie z ILORAZEM inteligencji potwierdzicie to co napisałem komentarzami w moją stronę skierowanymi pozwólcie, że przetłumaczę wam na POLSKI JĘZ. artykuł!Nie wiem, czy to wogóle ma sens, ale może przeczytacie 5,10 albo nawet i 15 razy cały artykuł jeszcze raz i potem przeczytajcie swoje komentarze. Może to odnowi zasniedziałe i od lat mało co używane połączenie z mam nadzieję uśpionym tylko a nie z UMARŁYM mózgiem waszym. Zaczne od cytatu na samym początku artykułu. Wasz IDOL którego tak popieracie"Gąsior". .nie chce na proces czekać w areszcie. Na taką decyzję elbląskiego sądu złożył zażalenie, które teraz rozpatruje Sąd Apelacyjny w Gdańsku". "jak nadal nie zrozumialiście to jeszcze bardziej skrócę

DumnyZELBLĄSKIEGOSADU

Anuluj