UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z wolnej stopy może odpowiadać ktoś kto dopuścił się niewielkiego przestępstwa a tu mamy do czynienia z narażeniem zdrowia i życia drugiego człowieka powinien siedzieć w celi bo więcej mogą go nie zobaczyć albo zrobi krzywdę kolejnej kobiecie


Anuluj