UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobry chlopak byl i malo pil. Oko za oko. Bogu winna kobieta , a gdyby to byla twoja matka, zona badz corka ? Inaczej bys pisal. Nie miala z nim szans. Ukarac bez owijania w bawelne. Tak zeby reszta sie bala isc w jego slady.