Wybrany wątek opinii
Hejtujecie jak dzieci. Lata temu robil rewelacyjne pizze w pewnej pizzerii. Zawsze byl mily, pogawedka itp odrazu skreslacie bo cos mu odbiło. Ludzie nie kazdy jest idealny i popelnia błedy. Nie pucha tylko leczenie, przez jakis czas i chłop wyjdzie moze ogarnie . Po co skreslacie od tak. Hejty go nie znają a tmbul zawsze spoko.jest wporzadku. Musialo cos odbic w psychoce i tyke. Zaklad psych. I moze wyjdze na prosta. Pamiętam go jako milego i spokojnego człowieka. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
Dobry chlopak byl i malo pil.
Oko za oko. Bogu winna kobieta , a gdyby to byla twoja matka, zona badz corka ? Inaczej bys pisal. Nie miala z nim szans. Ukarac bez owijania w bawelne. Tak zeby reszta sie bala isc w jego slady.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
A ty bronisz śmiecia jak gówniarz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0