57
27.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
miejsce tego szczura jest w grobie, a ty się naucz ortografii
(2015.05.29)
Powinni sobie podetrzeć dupsko tym jego zażaleniem, niech zgnije w kamieniołomach
(2015.05.29)

info

2  
  0
A ty bronisz śmiecia jak gówniarz
(2015.05.29)
o jakie zrozumienie artykułu pytasz ? kto ma zrozumieć jak na forum sama patologia
(2015.05.29)

info

1  
  0
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.
(2015.05.29)

info

1  
  1
gasiaor kocham cie
alicjazkrainy (2015.05.29)

info

1  
  0
nic się nie stało chłopaku nic się nie stało a starej jest ciągle mało, nic się nie stało a starej ciągle jest mało. .. hehehehehehehehehheeh piłkę do ping-ponga niech sobie wsadzi
joolk (2015.05.29)

info

1  
  0
joolk jesteś super, ale się z mamą uśmialiśmy pisz więcej jesteś wielki
(2015.05.29)

info

1  
  0
o. k
k.o (2015.05.29)
A w Krynicy Morskiej będziemy mieli źródła geotermalne i baseny do kąpieli w nich. Nowy Burmistrz nam to załatwia. Dla gości przypływających ze Skandynawii żaglowcami przez nowy Kanał-Przekop też będzie to wyśmienita atrakcja. I Krynica zarobi kasę na uratowanie szkoły dla dzieciaków.
(2015.05.29)

info

1  
  0