A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
miejsce tego szczura jest w grobie, a ty się naucz ortografii
Powinni sobie podetrzeć dupsko tym jego zażaleniem, niech zgnije w kamieniołomach
A ty bronisz śmiecia jak gówniarz
o jakie zrozumienie artykułu pytasz ? kto ma zrozumieć jak na forum sama patologia
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.
gasiaor kocham cie
nic się nie stało chłopaku nic się nie stało a starej jest ciągle mało, nic się nie stało a starej ciągle jest mało. ..
hehehehehehehehehheeh piłkę do ping-ponga niech sobie wsadzi
joolk jesteś super, ale się z mamą uśmialiśmy pisz więcej jesteś wielki
o. k
A w Krynicy Morskiej będziemy mieli źródła geotermalne i baseny do kąpieli w nich. Nowy Burmistrz nam to załatwia. Dla gości przypływających ze Skandynawii żaglowcami przez nowy Kanał-Przekop też będzie to wyśmienita atrakcja. I Krynica zarobi kasę na uratowanie szkoły dla dzieciaków.