UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"NA TAKĄ DECYZJĘ ELBLĄSKIEGO SĄDU GĄSIOREK ZŁOŻYŁ ZAŻALENIE". Z waszych komentarzy wynika wręcz, że JAKIM PRAWEM WOGÓLE SĄD W ELBĄGU MIAŁ CZELNOŚĆ GO ZA TO, ŻE KOBIETĘ PRAWIE ZABIŁ(!)w areszcie umieścić!mam nadzieję tylko, że ta kobieta tego nie czyta!Pięknie okazaliście wręcz swoje poparcie dla GĄSIORA!

DUMNY.................