57
27.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ona moze sobie szklane oczko w static. I po problemie.
adamuk (2015.05.27)
Damski bokser h. .pała i skrzypce.
(2015.05.27)

info

4  
  1
Sam se wstaw oko wiesz gdzie przyda ci się barani flaku
darecki1970 (2015.05.27)
Zabił żone bo sedzia poszedł sobie na urlop, a bydle wyszło na wolnosc chory kraj
mika\ (2015.05.27)

info

4  
  2
To marcin czy Michał opis pod zdj
gyl (2015.05.27)

info

1  
  0
Jakie to niewiniątko- zamknęli do pudła za uderzenie gazeta a na to oko już nie widziała to po co jej to oko. trzeba dac odszkodowanie120tys i wypościć na wolność. -to zdania jego kumpli. Ja uważam po co trzymać takiego takiego typa w areszcie -Dowody sa jasne. Sprawa - 15 lat kamieniołomów, praca po 12 godz, czerstwy chleb i czarna lura. Takie typy nie zasługują na wyrozumiałość i litość.
obywElbl (2015.05.27)

info

8  
  1
Dokładnie.
JAIMOJJJ (2015.05.27)
gasior nieślubne dziecie robaka
wilkaniec (2015.05.27)

info

5  
  1
Hejtujecie jak dzieci. Lata temu robil rewelacyjne pizze w pewnej pizzerii. Zawsze byl mily, pogawedka itp odrazu skreslacie bo cos mu odbiło. Ludzie nie kazdy jest idealny i popelnia błedy. Nie pucha tylko leczenie, przez jakis czas i chłop wyjdzie moze ogarnie . Po co skreslacie od tak. Hejty go nie znają a tmbul zawsze spoko.jest wporzadku. Musialo cos odbic w psychoce i tyke. Zaklad psych. I moze wyjdze na prosta. Pamiętam go jako milego i spokojnego człowieka. Pozdrawiam
dawny konsument jego wyrobów. (2015.05.28)
Polska to kraj wrogi dla swoich obywateli, jest gorzej jak w socjalizmie
poolak (2015.05.28)

info

3  
  0