Samochód sam zjechał z parkingu
fot. nadesłana
Kierowca, który pozostawił w Elblągu na ul. Traugutta swojego volkswagena nie liczył chyba, że wywoła takie zamieszanie. Jego auto zjechało (w właściwie wysunęło się) z parkingowej zatoczki na jezdnię... Jadącym ulicą Traugutta położenie samochodu sugerowało, że ktoś próbuje wyjechać i włączyć się do ruchu.