UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w Elblągu naprawdę nie dzieje się nic ciekawszego, że opisuje się na pierwszej stronie tak "interesujące wydarzenie"?
kaz
Czy w Elblągu naprawdę nie dzieje się nic ciekawszego, że opisuje się na pierwszej stronie tak "interesujące wydarzenie"?
kaz