A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
trzeba było zorganizować jeszcze dwóch mężczyzn, wepchnąć auto i podłożyć cegłę za koło. tylko że myślenie niektórych boli.
pewnie policjant
Nie no brawo brawo. Wypowiedzi samych super niedzielnych driverów co to swoje wyczyny opisuja u cioci na imieninach. Każdemu sie moze przytrafic nawet kierowcy z duzym stażem, zyjemy za szybko. Dobrze że nikomu nic się nie stało. Tyle w temacie
Tylko pouczenie?? W myśl nowych przepisów, powinni mu zabrać prawko!;)
panie waldemarrek! Po prostu policja zachowała się empatycznie- o ile pan rozumie to określenie.
Miał dużo szczęścia. Przez podobną sytuację musiałam wymienić przednie drzwi. Samochód nabrał rozpędu z powodu krawężnika, z którego zeskoczył. Dobrze, że w tym przypadku nikt nie jechał, gdy zaczynał wytaczać się z zatoczki.