16
26.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
trzeba było zorganizować jeszcze dwóch mężczyzn, wepchnąć auto i podłożyć cegłę za koło. tylko że myślenie niektórych boli.
mariusz605 (2015.05.26)

info

2  
  1
pewnie policjant
(2015.05.26)

info

0  
  1
Nie no brawo brawo. Wypowiedzi samych super niedzielnych driverów co to swoje wyczyny opisuja u cioci na imieninach. Każdemu sie moze przytrafic nawet kierowcy z duzym stażem, zyjemy za szybko. Dobrze że nikomu nic się nie stało. Tyle w temacie
(2015.05.26)

info

0  
  0
Tylko pouczenie?? W myśl nowych przepisów, powinni mu zabrać prawko!;)
Waldemarr (2015.05.27)

info

1  
  0
panie waldemarrek! Po prostu policja zachowała się empatycznie- o ile pan rozumie to określenie.
(2015.05.27)

info

0  
  0
Miał dużo szczęścia. Przez podobną sytuację musiałam wymienić przednie drzwi. Samochód nabrał rozpędu z powodu krawężnika, z którego zeskoczył. Dobrze, że w tym przypadku nikt nie jechał, gdy zaczynał wytaczać się z zatoczki.
(2015.05.27)

info

0  
  0