Wybrany wątek opinii
chłop się spieszył i zapomniał "wbić" bieg. brawo, że bez mandatu! można??
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
Bez mandatu? Bo policjant motocyklista. Dobry chłop :)
Do moderacji
Odpowiedz
9
1