Wybrany wątek opinii

chłop się spieszył i zapomniał "wbić" bieg. brawo, że bez mandatu! można??
B1 (2015.05.26)
Bez mandatu? Bo policjant motocyklista. Dobry chłop :)
LwG (2015.05.26)
Powrót do komentarzy