UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na prostym nie trzeba recznego + biegu no bez przesady to nie wzniesienie, wystaczylo zaciagnac reczny. Gosciu nie zrobil tego specjalnie wiec po co ten artykol ???
wkurzona
na prostym nie trzeba recznego + biegu no bez przesady to nie wzniesienie, wystaczylo zaciagnac reczny. Gosciu nie zrobil tego specjalnie wiec po co ten artykol ???
wkurzona