UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na prostym nie trzeba recznego + biegu no bez przesady to nie wzniesienie, wystaczylo zaciagnac reczny. Gosciu nie zrobil tego specjalnie wiec po co ten artykol ???

wkurzona

Anuluj