UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tepaki!!! Kierujący pewnie cale życie zostawia auto na luzie z ręcznym. Mozę dziś raz na 30 lat zapomniał bo miał ważna wizytę gdzieś w Urzędzie. Czy naprawdę trzeba taka sensacje robić na internecie i głupio komentować??? Swoja droga auta nie trzeba mieć "na biegu" + ręczny na takim prostym położeniu!! Wystarczy ręczny+ luz albo sam bieg. Nie komplikujmy życia sami sobie drodzy Polaczki!
zmezonaglupota