Wybrany wątek opinii

Tepaki!!! Kierujący pewnie cale życie zostawia auto na luzie z ręcznym. Mozę dziś raz na 30 lat zapomniał bo miał ważna wizytę gdzieś w Urzędzie. Czy naprawdę trzeba taka sensacje robić na internecie i głupio komentować??? Swoja droga auta nie trzeba mieć "na biegu" + ręczny na takim prostym położeniu!! Wystarczy ręczny+ luz albo sam bieg. Nie komplikujmy życia sami sobie drodzy Polaczki!
zmezonaglupota (2015.05.26)
oho, chyba właściciel samochodu przemówił. .. :)
asad (2015.05.26)
Powrót do komentarzy