A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dekle nie awansujemy bo niebedziemy mieli gdzie grać wiec zostaje nam utrzymać sie tyle
Jak można mecz wygrać jak się nie oddaje rzadnego strzału na bramkę, a przez cały mecz wykonuję się "aż" jeden rzut rożny, coś tu chyba nie tak panie trenerzyno Raduszko, jak grali w I lidze, jak ich w rundzie rewanżowej przygotowałeś i jak to się skończyło wszyscy wiemy ale dziś to co zobaczyłem to utwierdziło mnie w przekonaniu że zespół jest przygotowany beznadziejnie, po prosrtu takiej TRZODY nie da się oglądać, zresztą Olimpia po co wy gracie jak AMBICJI awansować nie macie. .. .
Jaki mecz. .. taka transmisja w necie. .. do bani!!!- trochę poglądałam i. .. już było po wszystkim. .. widocznie "poszło cos po kablu", już juz nie było szans na obejrzenie w necie. .. może to i dobrze!!!. ..
Jacy tu niektórzy gamonie sie wypowiadają. Wiadomo że Olimpia nie gra o awans. Po pierwsze brak kasy po drugie brak infrastruktury etc. Cała polska o tym wie tylko nie gamonie którzy domagaja się awansu. Trzeba miec coś z deklem żeby nie wiedziec o co w tym wszystkim chodzi.
Cała Polska to się z Olimpii nabija :( Od dawna :(
A w ogóle po co tvelblag próbuje transmitowac mecz OL skoro ciekawiej jest na conce? A może warto i to i tamto pokazać? No chyba że szefo tv jest kibolem OE :)
Jak Olimpia nie gra o awans to po co wogole oni graja ?????
Dzisiaj miało się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie zarządu i miał być wybrany nowy prezes Olimpii. Wiadomo już coś?
W kasie nic nie wiedzieli o promocji 2+1 ŻENADA !
A poza tym TV Elblag skończyła transmisje w 60 minucie meczu ŻENADA !