19
01.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dekle nie awansujemy bo niebedziemy mieli gdzie grać wiec zostaje nam utrzymać sie tyle
kkkkkkkkkkk (2012.09.02)

info

0  
  0
Jak można mecz wygrać jak się nie oddaje rzadnego strzału na bramkę, a przez cały mecz wykonuję się "aż" jeden rzut rożny, coś tu chyba nie tak panie trenerzyno Raduszko, jak grali w I lidze, jak ich w rundzie rewanżowej przygotowałeś i jak to się skończyło wszyscy wiemy ale dziś to co zobaczyłem to utwierdziło mnie w przekonaniu że zespół jest przygotowany beznadziejnie, po prosrtu takiej TRZODY nie da się oglądać, zresztą Olimpia po co wy gracie jak AMBICJI awansować nie macie. .. .
-rum (2012.09.02)

info

0  
  0
Jaki mecz. .. taka transmisja w necie. .. do bani!!!- trochę poglądałam i. .. już było po wszystkim. .. widocznie "poszło cos po kablu", już juz nie było szans na obejrzenie w necie. .. może to i dobrze!!!. ..
piadrjhg (2012.09.02)

info

0  
  0
Jacy tu niektórzy gamonie sie wypowiadają. Wiadomo że Olimpia nie gra o awans. Po pierwsze brak kasy po drugie brak infrastruktury etc. Cała polska o tym wie tylko nie gamonie którzy domagaja się awansu. Trzeba miec coś z deklem żeby nie wiedziec o co w tym wszystkim chodzi.
Fajerwerki (2012.09.02)

info

0  
  0
Cała Polska to się z Olimpii nabija :( Od dawna :(
(2012.09.02)

info

0  
  0
A w ogóle po co tvelblag próbuje transmitowac mecz OL skoro ciekawiej jest na conce? A może warto i to i tamto pokazać? No chyba że szefo tv jest kibolem OE :)
(2012.09.02)

info

0  
  0
Jak Olimpia nie gra o awans to po co wogole oni graja ?????
zks (2012.09.03)

info

0  
  0
Dzisiaj miało się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie zarządu i miał być wybrany nowy prezes Olimpii. Wiadomo już coś?
(2012.09.04)

info

0  
  0
W kasie nic nie wiedzieli o promocji 2+1 ŻENADA ! A poza tym TV Elblag skończyła transmisje w 60 minucie meczu ŻENADA !
(2012.09.05)

info

0  
  0