UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w ogóle po co tvelblag próbuje transmitowac mecz OL skoro ciekawiej jest na conce? A może warto i to i tamto pokazać? No chyba że szefo tv jest kibolem OE :)


Anuluj