UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj miało się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie zarządu i miał być wybrany nowy prezes Olimpii. Wiadomo już coś?
Dzisiaj miało się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie zarządu i miał być wybrany nowy prezes Olimpii. Wiadomo już coś?