UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj miało się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie zarządu i miał być wybrany nowy prezes Olimpii. Wiadomo już coś?


Anuluj