dekle nie awansujemy bo niebedziemy mieli gdzie grać wiec zostaje nam utrzymać sie tylekkkkkkkkkkk
dekle nie awansujemy bo niebedziemy mieli gdzie grać wiec zostaje nam utrzymać sie tyle