UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można mecz wygrać jak się nie oddaje rzadnego strzału na bramkę, a przez cały mecz wykonuję się "aż" jeden rzut rożny, coś tu chyba nie tak panie trenerzyno Raduszko, jak grali w I lidze, jak ich w rundzie rewanżowej przygotowałeś i jak to się skończyło wszyscy wiemy ale dziś to co zobaczyłem to utwierdziło mnie w przekonaniu że zespół jest przygotowany beznadziejnie, po prosrtu takiej TRZODY nie da się oglądać, zresztą Olimpia po co wy gracie jak AMBICJI awansować nie macie. .. .

-rum

Anuluj