UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jacy tu niektórzy gamonie sie wypowiadają. Wiadomo że Olimpia nie gra o awans. Po pierwsze brak kasy po drugie brak infrastruktury etc. Cała polska o tym wie tylko nie gamonie którzy domagaja się awansu. Trzeba miec coś z deklem żeby nie wiedziec o co w tym wszystkim chodzi.
Fajerwerki