UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki mecz. .. taka transmisja w necie. .. do bani!!!- trochę poglądałam i. .. już było po wszystkim. .. widocznie "poszło cos po kablu", już juz nie było szans na obejrzenie w necie. .. może to i dobrze!!!. ..

piadrjhg