UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki mecz. .. taka transmisja w necie. .. do bani!!!- trochę poglądałam i. .. już było po wszystkim. .. widocznie "poszło cos po kablu", już juz nie było szans na obejrzenie w necie. .. może to i dobrze!!!. ..

piadrjhg

Anuluj