UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki mecz. .. taka transmisja w necie. .. do bani!!!- trochę poglądałam i. .. już było po wszystkim. .. widocznie "poszło cos po kablu", już juz nie było szans na obejrzenie w necie. .. może to i dobrze!!!. ..
piadrjhg