UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jacy tu niektórzy gamonie sie wypowiadają. Wiadomo że Olimpia nie gra o awans. Po pierwsze brak kasy po drugie brak infrastruktury etc. Cała polska o tym wie tylko nie gamonie którzy domagaja się awansu. Trzeba miec coś z deklem żeby nie wiedziec o co w tym wszystkim chodzi.
Fajerwerki