UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na parkingu w Nadbrzeżu jest już duża chałda zebranego starego asaltu z drogi. materiał na objazdy już jest. A oprócz głównego mostka między Tolkmickiem a Kadynami, po lewej i po prawej są mostki nad strumykiem nie dalej jak 200m. Kto mieszka na miejscu, ten dobrze wie, że to newralgiczne miejsce, bo między Kadynami i Tolkmickiem jest bardzo natężony ruch lokalny. Przerwanie tego ruchu niesie poważne konsekwencje gospodarcze i społeczne. A kto da głowę, że tak bezmyślny objazd nie przyniesie ofiar w ludziach?. .. że parę osób nie straci pracy. .. że jakiś przedsiębiorca nie zbankrutuje? Drogą przez Pagórki nie wyminiesz jesli niemal nie zatrzymasz się. Droga z Pogrodzia do Tolkmicka to dziury takie że można koła zgubić. Oczywiście gdy mieszkam w Kadynach, to co mnie obchodzi, że na sląsku remontują i zamykają drogi i są protesty. Część wpisów dowodzi, że nie rozumie się lokalnych problemów.