UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko demokracja bezpośrednia daje wyniki, reszta to pic na wodę, i nie ma to nic wspólnego z długo oczekiwanymi remontami. Gdyby demokracja bezpośrednia tu kiedykolwiek istniała - już dawno mielibyśmytu fajne lokalne drogi. Jesli nie -odwołalibyśmy radę miasta, lub zagrozili jej votum nieufności - i od razu zaczęliby działać. Jakie to proste. Popatrzcie na kraje typu Szwajcaria, Islandia - to tam właśnie tak działa, i ludzie rządzą się sami, bo nie chcą być stadem owiec.
Aspartam E951