UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezmyślność i głupota. Wszyscy rozsądni ludzie domagają się modernizacji i budowy nowych dróg wiedząc że tylko nowe drogi przyczynią sie do rozwoju ich gmin i miejscowości. Ręce opadają jak się słyszy argumenty które są czystą prywatą i nie biorą pod uwagę dobra społecznego. Ale na szczęscie drogi są własnością państwa i madrzejsi będą decydować o tych inwestycjach.