A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na pocieszenie dla wszystkich- ZOSTALY NIECALE 2 LATA I DROGA GOTOWA.
podobno ten cały koncern wcześniej padł i teraz działa pod zmienioną nawą, a objazdu przez pagórki nikt z gminą milejewo nie uzgadniał i tych 8t policja przypilnuje
Cytat: " Piekarz na zdjęciu w pierwszym rzędzie i jego syn rumuński pseudo przewoźnik co tylu kierowców wykręcił na kasę" - oni chcą być sławni jak Plichta, żeby potem trafić za kratki, gdzie jest ich miejsce.
Tak, najlepiej doradzać nie mając o niczym pojęcia. Ludzie chcą zmian pozytywnych ale nie są gotowi na żadne ustępstwa. W taki sposób niczego nie osiągniemy. Dla Was zawsze będzie źle i nigdy żadna władza Wam nie dogodzi. Żenujące. ..
ci co piszą z tolkmicka niektórzy pisząc na temat remontu drogi 503 nie mają zielonego pojęcia jakie utrudnienia przeżywają mieszkańcy kamionka wielkiego mieszkańców czekają takie utrudnienia aż się skończy remont drogi z tolkmicka mozna będzie zawsze dojechać do elbląga bez żadnych trudności i wrócić my żeby dojść do atobusu musimy pokonać 3 km a jeśli przekopią mostek w kadynach nie będzie już żadnego autobusu atobus będzie jedzil przez pogrodzie martwią się rodzice jak będą jedzić dzieci do szkół jeśli ktoś nie posiada samochodu będzie całkowicie odcięty od elbląga bo nie będzie miał czym dojechać a mieszkańcy tolkmicka już się martwią jak będą jedzić najbardziej remont drogi odczują mieszkańcy kamionka wielkiego
Drodzy mieszkancy okolic Elblaga. W Elblagu tez robia bez glowy' bez pomyslunku' kompletne bezmozgowie. Mozeto Was pocieszy. Na Browarnej, na przeciwko Browaru rozwalili wszystko rownierz parking, kolo stacji Zdroj rozwalili caly parking i chodnik na przystanku tramwajowym. Pracownicy browatu parkuja na okolicznych ulicach Krakisa' Lubraniecka, a mieszkancy nie moga wyjechac spod blokow do pracy. Kompletne bezmozgowie w logistyce prac.
Brak pracy dla logistyków i menedżerów i takie są efekty
Osobiście nie potrafie dojść do tego jak można mieć tak wyje. .. ne na ludzi mieszkających w omawianych miejscowościach. Nie potrafie zrozumieć dlaczego w każdym cywilizowanym kraju lub nawet nie cywilizowanym jeśli może być problem to się go przewiduje albo w najgorszym wypadku rozwiązuje jeśli nastąpi a w naszej społeczności się go dubluje powiela i lekceważy. Kretynizm projektantów wykonawców,charmogramistów to nawet nie skandal to po prostu globale uwstecznienie się logicznego rozumowania. Współczuje mało rozumnym ludkom odpowiedzialnym za powstałe problemy. Mieszkańcom życzę cierpliwości i wszystkiego dobrego
gdy się zaczynał remont drogi 503 nasz burmistrz gminy tolkmicko obiecywał że nie będzie takich utrudnień poprostu zostaliśmy oszukani wiemy że droga musi być zrobiona i to rozumiemy miały być objazdy i że busy będą jeżdziły przez kamionek wielki a dzisiaj zaraz wakacje się skończą i czym będą dzieci dojeżdżać do szkół nawierzchnia asfaltu została zerwana może władze gminy tolkmicko przeszłby się tą drogą do autobusu i zobaczli by jak się to idzie 3 i pół kilometra taką drogą co znaszymi dziecimi panie burmistrzu