UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

My mieszkańcy nie narzekamy, bo jak żyję tu całe 30 lat, to będzie w końcu nowa droga bez dziur co 30 cm. I temu chwała. Chcielibyśmy jednak uzyskiwać jakieś informacje, bo to prawda, że są znaki informacyjne z treścią "objazd", ale co z tego, skoro jadę rano normalnie do pracy a z powrotem objazdem przez Rangóry - bo tamtędy się da na skróty, dojeżdżam do DPS-u i. .. niespodzianka, muszę wracać do Próchnika, bo dzisiaj droga jest już zamknięta na tym odcinku:( Nadto jechać przez Łęcze i nadrabiać wiele km. To nie jest zabawne, nikt mi nie zwróci kosztów podróży i czasu. Skoro info o zlocie motorowym może być wywieszone przed Tolkmickiem, to ktoś mógłby choćby sprayem na prześcieradle napisać info dla zamieszkałych na temat odcinka zamkniętej drogi.

Xena