UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat mieszkam w Tolkmicku i ta droga jeździłam do pracy. Wiec nadal podtrzymuje moje zdanie, ze ważne, że robia drogę. Lepiej było tłuc się dziurami? Wiec drogi bigT ciesze sie, że w ogolę remontują.
Akurat mieszkam w Tolkmicku i ta droga jeździłam do pracy. Wiec nadal podtrzymuje moje zdanie, ze ważne, że robia drogę. Lepiej było tłuc się dziurami? Wiec drogi bigT ciesze sie, że w ogolę remontują.