UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bezmyślność i głupota. Wszyscy rozsądni ludzie domagają się modernizacji i budowy nowych dróg wiedząc że tylko nowe drogi przyczynią sie do rozwoju ich gmin i miejscowości. Ręce opadają jak się słyszy argumenty które są czystą prywatą i nie biorą pod uwagę dobra społecznego. Ale na szczęscie drogi są własnością państwa i madrzejsi będą decydować o tych inwestycjach.