UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

conca gra specjalnie na A8 zeby olimpii pokazac ze oni tez potrafia ale tylko 1sezon bo potem 3liga wita:) a do gdanska za drogo na transport


Anuluj