UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg 68 - masz dużo racji do momentu kiedy nie zaczynasz wywodu politycznego. Elbląg to nie tylko piłka nożna, a Prezydent ten czy inny to nie manager sportowy. Chcesz pomóc to znajdź dla tego zespołu dobrego sponsora! Płacę podatki nie po to żeby wspierać kopaczy. .. ulice, żłobki, przedszkola, komunikacja etc. a jak zostanie to więcej dla sportu :)