UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z tego co mówia działacze Concordii i piszą niektóremedia to Concordia ma dobre układy z Lechia Gd. W takim razie co stoi na przeszkodzie żeby gali za pół darmo w Gdansku na Traugutta. Wtedy nie bedzie niesnasek i niszczenia boiska przy A8.Podstawia w Elblagu dla swoich kibiców busa i bedzie gicio.
Mlexer