UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia w tym sezonie nie chce awansować, to raz. Dwa - faktycznie z taką grą to poodbierają punktów rywalom? Będą dostarczycielem, a spreżą się na dwa mecze w sezonie. Wiadomo z kim. HOWGH!
Winnetou
Olimpia w tym sezonie nie chce awansować, to raz. Dwa - faktycznie z taką grą to poodbierają punktów rywalom? Będą dostarczycielem, a spreżą się na dwa mecze w sezonie. Wiadomo z kim. HOWGH!
Winnetou