UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olimpia w tym sezonie nie chce awansować, to raz. Dwa - faktycznie z taką grą to poodbierają punktów rywalom? Będą dostarczycielem, a spreżą się na dwa mecze w sezonie. Wiadomo z kim. HOWGH!

Winnetou

Anuluj