UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co mówia działacze Concordii i piszą niektóremedia to Concordia ma dobre układy z Lechia Gd. W takim razie co stoi na przeszkodzie żeby gali za pół darmo w Gdansku na Traugutta. Wtedy nie bedzie niesnasek i niszczenia boiska przy A8.Podstawia w Elblagu dla swoich kibiców busa i bedzie gicio.

Mlexer

Anuluj