UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
źle przeczytałeś - JA JESTEM KIBICEM CONCORDII - i nie wstydzę się tego. Na meczu oczywiście bylem i na kolejnych też będę. Kibic to nie oznacza darcie japy.
conca_fun
źle przeczytałeś - JA JESTEM KIBICEM CONCORDII - i nie wstydzę się tego. Na meczu oczywiście bylem i na kolejnych też będę. Kibic to nie oznacza darcie japy.
conca_fun