UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

źle przeczytałeś - JA JESTEM KIBICEM CONCORDII - i nie wstydzę się tego. Na meczu oczywiście bylem i na kolejnych też będę. Kibic to nie oznacza darcie japy.

conca_fun

Anuluj