UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast cieszyć się, że w Elblągu jest drużyna, która może odbierać punkty zespołom walczącym o awans to "wielcy kibice Olimpii" i "wielcy znawcy piłki" wieszają psy na Conce. Każdy punkt zobyty przez Conce odbiera szanse awansu potencjalnym drużynom do awansu. Więc przestańcie trzepać pianę tylko trzeba wspomódz ich, niech walczą. Zobaczymy co pokaże Olimpia w tym sezonie, oby skorzystała z tego co ugra Conca.

elkicho

Anuluj