UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak chcecie spełnic swoje marzenia o dużej liczbie kibiców na stadionie Olimpii to przyjdzcie 11.08 to zobaczycie nie 400-500 tylko 4000 lub 5000 kibiców dumy Elbląga. Że dumy Elblaga to nikt tego nie zmieni dokładnie nikt ani władza ani działacze innych klubików ani żadni faryzeusze nikt poprostu nikt. W Elblagu tylko OLIMPIA ELBLĄG.