UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, ,Olimpia duma Elblaga; ))) w jakie dziedzinie przepraszam ze pytam bo chyba nie w pilce !!!!. .. ludzie opanujcie sie z ta duma. .. faktycznie bylem dumny jak grali sezon temu z 1 lidze; )
mati1975
,, ,Olimpia duma Elblaga; ))) w jakie dziedzinie przepraszam ze pytam bo chyba nie w pilce !!!!. .. ludzie opanujcie sie z ta duma. .. faktycznie bylem dumny jak grali sezon temu z 1 lidze; )
mati1975