UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

,, ,Olimpia duma Elblaga; ))) w jakie dziedzinie przepraszam ze pytam bo chyba nie w pilce !!!!. .. ludzie opanujcie sie z ta duma. .. faktycznie bylem dumny jak grali sezon temu z 1 lidze; )

mati1975

Anuluj