UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie byłem na meczu Bezdomni-Stal Stalowa Wola. Ale napewno było kibiców z ochrona, kasjerkami, sztabem medycznym z kibicami Stalówki, strażą pożarną, z dziecmi z pobliskiego domu dziecka i domu starców około 250 widzów. Muszę policzyc na zdjeciach. Myśle że na concordię to i tak rekord wszechczasów.
kadr