UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hmm - byłem na meczu i teraz wiem, że nie warto miejskiej kasy pakować w "kibiców". Chodzi mi tu o wulgarną bandę śmierdzących potem i wulgarnych typów - kibiców Olimpii/Stali? Dla 50 gamoni zastraszających zwykłych kiiców budować cały stadion? Kibicujących obcej drużynie z innego miasta? Szkoda kasy na taką "zabawę". Lepiej zainwestować w szkolenie dzieci i młodzieży, jak robi to Conca czy Olimpia 2004.Swoją drogą wiele miejskich stadionów w Europie służy dwóm drużynom (vide: Milan, Monachium). Elbląg też może. Byle dla kibiców, nie kiboli. Przy okazji - szkoda starconej bramki w takiej sytuacji, szkoda elbląskiej drużyny