UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

400- 500 osób to twoje marzenie ogórku. Nie doczekanie. Jak chceż zobaczyc film video z trybun to moge tobie udostepnic. A nawet monitoring. Ha ha ha 400-500 osób. Dolicz jeszcze wszystkich ludzi z cmentarza i wszystkich działkowiczów z okolicy stadionu Olimpii to może trzystu osób sie doliczysz. Hahaha

nagrał

Anuluj