UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
400- 500 osób to twoje marzenie ogórku. Nie doczekanie. Jak chceż zobaczyc film video z trybun to moge tobie udostepnic. A nawet monitoring. Ha ha ha 400-500 osób. Dolicz jeszcze wszystkich ludzi z cmentarza i wszystkich działkowiczów z okolicy stadionu Olimpii to może trzystu osób sie doliczysz. Hahaha
nagrał