UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
400- 500 osób to twoje marzenie ogórku. Nie doczekanie. Jak chceż zobaczyc film video z trybun to moge tobie udostepnic. A nawet monitoring. Ha ha ha 400-500 osób. Dolicz jeszcze wszystkich ludzi z cmentarza i wszystkich działkowiczów z okolicy stadionu Olimpii to może trzystu osób sie doliczysz. Hahaha
nagrał