UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty mądralo widziałes lub słyszałes kiedyś żeby miasta inwestowały kasę w kibiców. Bo ja nie słyszałem i nie widziałem. Ale że kibice walą kasę w formie różnych podatków do kasy miejskiej to słyszałem bo płacę od 40 lat. Słyszałem także że kibice walą kasę na kluby czy to piłkarskie czy inne w formie zakupów biletów lub sponsoringu. Pomyśl panie fachman concordyjski zanim coś napsziesz.

podatnik