UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszyscy narzekają a to na brak syren a to na frekfencję! nic tylko narzekacie! a na świeto flagi i konstytucji to pustki są w Elblagu, bo wszyscy wolą sobie pojechać nad jeziorko. Najpierw sami coś zróbcie a później krytykujcie. A jak wam się nie podoba to nikt was tutaj nie trzyma! wyprowadźcie się tam gdzie pewnie z waszą naturą nadal będziecie narzekali. Współczuje waszym znajomym, rodzinom, bo z takimi NARZEKACZAMI aż żal żyć i przebywac z takich towarzystwie.
egfo