UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za brednie piszecie ludziki, ze powstancy nie oddaliby zycia za taka Polske. Brednie, oddali zycie za to zebys Ty mogl zyc, zyc w wolnym kraju, jaki by nie byl. Polska to nasz kraj i jestem dumny, ze jestem Polakiem, ze tacy ludzie oddawali zycie za wolnosc. Polska to piekny i wspanialy kraj, a w kazdym panstwie zycie nie zawsze jest lekkie i takich komentazy nie nalezaloby przytaczac w rocznice Powstania Warszawskiego. PS zdjecie nr. 20 moj bratanek dzielny zuch :)
perwek