A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego nie pisze ze kibice Olimpii Elbląg przyszli oddac hold i zlozyc kwiaty??
nie pisze bo to nikogo nie interesuje myślisz że tylko Olimpia tam zginęła bzdura wiele innych kobiet też
mam pytanko Ci z granatami w beretach to z Olimpii?
W piątek w Elblągu będzie gościł prezes zusu ! Zainteresowanych emerytów i rencistów w beretach serdecznie zapraszamy po siedzibę ul. teatralna
Fajne mundury historyczne - choć z wcześniejszego okresu widziałem na http://www.strojezpasja.pl