35
01.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego nie pisze ze kibice Olimpii Elbląg przyszli oddac hold i zlozyc kwiaty??
(2012.08.02)

info

0  
  0
nie pisze bo to nikogo nie interesuje myślisz że tylko Olimpia tam zginęła bzdura wiele innych kobiet też
(2012.08.02)

info

0  
  0
mam pytanko Ci z granatami w beretach to z Olimpii?
(2012.08.02)

info

0  
  0
W piątek w Elblągu będzie gościł prezes zusu ! Zainteresowanych emerytów i rencistów w beretach serdecznie zapraszamy po siedzibę ul. teatralna
(2012.08.02)

info

0  
  0
Fajne mundury historyczne - choć z wcześniejszego okresu widziałem na http://www.strojezpasja.pl
pawelo (2012.08.08)

info

0  
  0