UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za brednie piszecie ludziki, ze powstancy nie oddaliby zycia za taka Polske. Brednie, oddali zycie za to zebys Ty mogl zyc, zyc w wolnym kraju, jaki by nie byl. Polska to nasz kraj i jestem dumny, ze jestem Polakiem, ze tacy ludzie oddawali zycie za wolnosc. Polska to piekny i wspanialy kraj, a w kazdym panstwie zycie nie zawsze jest lekkie i takich komentazy nie nalezaloby przytaczac w rocznice Powstania Warszawskiego. PS zdjecie nr. 20 moj bratanek dzielny zuch :)

perwek