UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja po raz kolejny byłem wczoraj na Elbląskiej Starówce o godz 17.00.Ludzie jak szli to i szli dalej nikt się nie zatrzymał. Bo po co. Przy ogródkach jak siedzieli tak i siedzieli i nikt dupy nie ruszył znad żarcia i piwska. Może bali się że wystygnie? Nie wiem. I. .. tylko dwie dziarskie staruszki typowe, ,mocherowe babcie'' wstały karnie i stały wyprężone nieruchomo jak na warcie aż nie umilkła syrena. Szacun.